KONST / Litografier / Färglitografi 17097253

nr 1709 7253

Olle Bonniér

(1925-2016), Sverige

Signerad, numrerad 25/50. Färglitografi, bildmått: 33x32 cm, yttermått inklusive ram: 45x41

Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.

Utrop:

500 kr

måndag 16 juni 2025
kl 20:18:14

Olle Bonniér

Läs mer om Olle Bonniér