KONST / Litografier / Färglitografi 17097253
nr 1709 7253
Olle Bonniér
(1925-2016), Sverige
Signerad, numrerad 25/50. Färglitografi, bildmått: 33x32 cm, yttermått inklusive ram: 45x41
Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.
Utrop:
500 kr
måndag 16 juni 2025
kl 20:18:14
Olle Bonniér
Läs mer om Olle Bonniér